O Nas

Firma „PUG-TRANS” działa na rynku polskim od 2014 roku. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń oraz poszukiwanie innowacyjnych technik mających na celu usprawnienie powierzonych nam zleceń. Znajomość rynku oraz specyfiki pracy pozwala nam zapewnić profesjonalne doradztwo klientowi w wyborze idealnego rozwiązania. Nasza flota składa się ze specjalistycznego sprzętu budowlanego, który poradzi sobie na każdym terenie oraz w każdych warunkach. Z pełną precyzją wykonujemy zarówno duże, jak i te mniejsze zlecenia. Dbając o zadowolenie naszych klientów przed przystąpieniem do realizacji powierzonego nam zadania przedstawiamy optymalny kosztorys oraz projekt zawierający etapy zaplanowanych prac.

Obszar w którym świadczymy usługi to województwo małopolskie, podkaparckie, świętokrzyskie i śląskie. Głównym naszym obszarem działań obejmujemy powiat tarnowski, brzeski, nowosądecki oraz gorlicki.

Dlaczego my

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą na polskim rynku. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. W naszej ofercie znajduje się zakres prac od robót ziemnych, usługi transportowe oraz sprzedaż materiałów sypkich. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową realizację powierzonych nam prac.